Blbosti na poslech

Můj příběh z dětství

16. září 2017 v 16:28 | Amylaza
Píseň z alba Sandeula, které náhodou i vlastním.
Tohle nepotřebuje komentář. Prostě jen poslouchejte a vnímejte emoce. Jeho, své, všech lidí na této planetě.


Zůstaň, jaká jsi. Já si tě najdu.

13. září 2017 v 16:21 | Amylaza
V minulém tipu na píseň jsem zmínila Sandeula, hlavnho vokalistu skupiny B1A4. A tato jeho sólová píseň je klenot, který málo kdo ocenil. Na poslech jemná píseň jako hedvábí, popravdě ale tak nepravidelná a vyžadující jisté vokální schopnosti.

Je úžasná.

A naprosto podzimní a melancholická.

A lie... Podzimní lež

9. září 2017 v 15:37 | Amylaza
Venku je jeden z posledních letních dní. A už se to projevuje. Je sice teplo, ale chladný vítr, chladný pocit, a ještě k tomu se sem ženou mraky. Můj playlist se nyní zaměří na staré známé melancholiské písně, a tohle je doslova TOPka.

A lie - píseň z ruky Jinyounga, leadera skupiny B1A4, je jako vánek šustící žlutavým listím, jako šelest spadu na chodníku, jako klidná hladina jezera...

A kluci budou mít ke konci září comeback!


Mimochodem, s touto skupinou se na tomto blogu setkáte často. Sleduji je již od debutu - od konce mé deváté třídy, což bylo před dobrými šesti a půl lety!

A jestli jste se potkali s kpopem, oni nepatří do seznamu nejposlouchanějšch idolů mezi zahraničními fanoušky. Ale zato je jejich hudba ta z kvalitnějších. Vytvořena jimi. Složena i napsána. A Sandeul je legenda. O jeho hlasu bude ještě více ;)
 
 

Reklama